Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją
Jak wykorzystać narzędzia UBENO.PL w codziennej pracy agenta ubezpieczeniowego

✋ Gotowe posty do prowadzenia fanpage w social media. Twoja strona ożyje, nabierze koloru i dynamiki.
Koniec z czasochłonnym prowadzeniem facebook-a.

Strona główna · Blog · Czy tylko posty na facebooka?

Czy tylko posty na facebooka?

Uśmiechnięta i rozmarzona kobieta
Gotowe posty na facebooka dla pośredników ubezpieczeniowych są główną usługą dostarczaną w ramach serwisu UBENO.PL. Są to teksty branżowe, grafika, newsletter, humor i inspiracje czyli coś co możesz bez zmian wkleić na swoją stronę. Znajdziesz tu również materiały, które mogą posłużyć jako osnowa do napisania własnego postu na facebooka. Z tych materiałów możesz skorzystać na swojej stronie internetowej lub blogu.
Wyszukiwarka oraz podział na postów na grupy sprawiają, że odpowiedni post wyszukasz bardzo szybko. Dzięki tym rozwiązaniom prowadzenie ciekawej fanpage nie będzie pochłaniało dużo czasu.

Posty na facebooka - nie takie to proste!

Przygotowanie dobrego jakościowego postu zajmuje dość dużo czasu. Dużo, dużo więcej niż jego skopiowanie z UBENO.PL i wklejenie na facebook-a . Przygotowanie dobrej grafiki trwa jeszcze dłużej - rzadko kiedy jesteśmy zadowoleni z uzyskanych rezultatów, gdyż do tego celu potrzebne są odpowiednie narzędzia. W ramach serwisu UBENO.PL będę dbał o utrzymanie wysokiej jakości zamieszczanych materiałów.
Wyszukiwanie ciekawych treści na innych stronach internetowych jest też zajęciem dość czasochłonnym. Wiele jest informacji niskiej jakości, niesprawdzonych - tego nie możemy polecać bo szybko stracimy reputację i wiarygodność. Jednak, niektóre z informacji są naprawdę wartościowe, ciekawe i warte zamieszczenia na fanpage.
W przyszłości nie wykluczam dostarczania innych usług, ale nie chcę też obiecywać. Pakiet usług dostarczający gotowe posty na facebooka wydaje mi się dość atrakcyjną ofertą dla agentów ubezpieczeniowych.
Nie ukrywam, że leży mi na sercu jakieś wsparcie w zakresie automatyzacji pracy Agenta Ubezpieczeniowego. Jednak to pieśń przyszłości. Póki co chcę skupić się na wsparciu Ciebie w prowadzeniu konta na facebook-u. Jestem przekonany, że stałe i profesjonalne prowadzenie fanpage agencji ubezpieczeniowej skutkuje poprawą wizerunku agencji. Co przekłada się na większą łatwość utrzymania klientów i pozyskania nowych. W mojej ocenie obszar poleceń także się powiększy dzięki aktualnej fanpage.

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.