Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją
Jak wykorzystać narzędzia UBENO.PL w codziennej pracy agenta ubezpieczeniowego

Kiedy zmiany na zewnątrz firmy zachodzą szybciej niż w jej wnętrzu, zbliża się jej koniec ☠
Jack Welch - General Electric.

Skuteczność mediów społecznościowych - wyniki

Kawa, klawiatura, słuchawki, muszla, blat stołu
Czy media społecznościowe są skuteczne i jak to wygląda w liczbach? - zobacz skrót.
Czy skuteczność agenta ubezpieczeniowego w mediach społecznościowych odbiega od normy? - odpowiedz sobie.
Firma partnerska, która dostarcza treści marketingowe zrobiła niedawno badania pośród swoich klientów. Chcieli ustalić jak regularne prowadzenie fanpage w mediach społecznościowych wpływa na postrzeganie, zainteresowanie i ostatecznie sprzedaż w firmach, które korzystają z ich usług.
Badaniom i analizie poddano konta blisko 30 tys klientów (to baaaardzo dużo!).

Czytaj dalej

Na co możesz jeszcze liczyć?

czerwona faza dystrybucji
2 minuty czytania Serwis UBENO.PL jest serwisem skierowanym do pośredników ubezpieczeniowych, przynajmniej na razie. Jego głównym celem jest ułatwienie wypromowania marki przez pośredników ubezpieczeniowych w internecie. Jako agent w internecie musisz po prostu zaistnieć. Pomogę Ci w tym.

Czytaj dalej

Jak to się zaczęło

Pracujemy razem

Jak zwykle tzw. przypadek

Jak doskonale wiemy, przypadków nie ma więc, chyba jakiś był plan ... . Postanowiliśmy zrobić rebranding w agencji, pewne rzeczy usunąć inne wyeksponować. Na mnie jako informatyka od www, spadły obowiązki związane z ... informatyką czyli cały obszar internetu, w tym media społecznościowe.

Czytaj dalej

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.