Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją
Jak wykorzystać narzędzia UBENO.PL w codziennej pracy agenta ubezpieczeniowego

Posty możesz wykorzystać na FB lub firmowej stronie www. Możesz je pobrać "jak leci" lub wykorzystać jako inspirację.
Pustka w głowie już nie jest problemem.

Budowanie marki agencji ubezpieczeniowej

Kobieta patrząca w komputer, wątpiąca, pytająca
Lokalna mała Agencja Ubezpieczeniowa nie może w internecie konkurować z firmami ubezpieczeniowymi w walce o uwagę klienta. Jest za mała, nie ma przeszkolonych pracowników i brakuje na to czasu. Koszt reklamy internetowej w branży ubezpieczeniowej jest zabójczy! Taka jest prawda naszej branży.
Zupełnie inaczej wygląda marka agencji ubezpieczeniowej gdy spojrzymy na sprawę lokalnie! Bo trzeba to podkreślić agencja ubezpieczeniowa działa lokalnie! Tu możemy pokusić się na konkurowanie, nawet reklamę i odnieść sukces. No właśnie ... bo jesteśmy lub możemy być znani lokalnie. Właśnie w tym chcę pomagać!

Czytaj dalej

Czy tylko posty na facebooka?

Uśmiechnięta i rozmarzona kobieta
Gotowe posty na facebooka dla pośredników ubezpieczeniowych są główną usługą dostarczaną w ramach serwisu UBENO.PL. Są to teksty branżowe, grafika, newsletter, humor i inspiracje czyli coś co możesz bez zmian wkleić na swoją stronę. Znajdziesz tu również materiały, które mogą posłużyć jako osnowa do napisania własnego postu na facebooka. Z tych materiałów możesz skorzystać na swojej stronie internetowej lub blogu.
Wyszukiwarka oraz podział na postów na grupy sprawiają, że odpowiedni post wyszukasz bardzo szybko. Dzięki tym rozwiązaniom prowadzenie ciekawej fanpage nie będzie pochłaniało dużo czasu.

Czytaj dalej

<< Pierwsza < poprzednia [9 / 9] następna > Ostatnia >>

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.