Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją
Co nowego w serwisie UBENO.PL

Posty możesz wykorzystać na FB lub firmowej stronie www. Możesz je pobrać "jak leci" lub wykorzystać jako inspirację.
Pustka w głowie już nie jest problemem.

Strona główna · Co nowego ... · Harmonogram postów - planer

Harmonogram postów - planer

Harmonogram postów, planer, parasolka i para
1 minuta czytania Jak już wcześniej pisałem, głównym zadaniem serwisu jest ułatwienie pracy agenta ubezpieczeniowego przez wsparcie aktywności na facebook-u. Zatem przedstawiam nową usługę Harmonogram Postów - Planer. Harmonogram Postów aplikacja, która umożliwia automatyczne, zgodnie z zaplanowanym harmonogramem publikowanie postów na Facebooku oraz zarządzanie kontami w tym samym czasie z jednego miejsca. Planer Postów pomaga zaoszczędzić czas na zarządzaniu wieloma kontami Facebook-a. Już nie musisz tracić czasu na przełączanie się między kontem prywatnym a stroną firmową czy innymi stronami, na (co tu mówić) wolno działającym facebook-u.
Jest to niesamowita oszczędność czasu i wygoda. Teraz z jednego miejsca możesz wysłać posty na różne strony, również prywatne. Ten sam post możesz od razu wysłać na kilka stron. Zaplanowany post możesz zmienić: zarówno datę jak i treść. Podobnie jak na FB możesz zamieszczać posty tekstowe, posty z linkiem, z grafiką, filmami. Każdy tak wysłany post jest tak samo widoczny na FB jak dotychczas. I podobnie można go zmienić czy nawet usunąć.
Korzystanie z usługi w wersji podstawowej jest bezpłatne w ramach konta UBENO

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.