Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją
Co nowego w serwisie UBENO.PL

Posty możesz wykorzystać na FB lub firmowej stronie www. Możesz je pobrać "jak leci" lub wykorzystać jako inspirację.
Pustka w głowie już nie jest problemem.

Strona główna · Co nowego ... · Pierwsza setka postów

Pierwsza setka postów

Pracujemy razem
1 minuta czytania Z przyjemnością informuję, że gotowe posty dla agenta ubezpieczeniowego przekroczyły liczbę 100. Tylko skopiować i wkleić na swoją fanpage. Oprócz fanpage, posty możesz wykorzystać na swojej stronie internetowej, blogu, w mailingu. Nie zgadzam się jedynie na ich udostępnianie innym agentom do użytku komercyjnego.
Gotowe posty pozwalają na zaoszczędzenie najcenniejszej waluty na świecie - CZASU.
Proporcje postów to mniej więcej 1/2 tekstowe i 1/2 graficzne. Posty są tworzone do bieżących wydarzeń, kalendarza, zwyczajów w danym okresie powiązane z ubezpieczeniami i ogólnie biznesem. Oprócz postów dostępne są aktualne informacje związane z ubezpieczeniami, które powinny być interesujące dla "przeciętnego Kowalskiego", który nie jest agentem ubezpieczeniowym.

Trwają prace nad przygotowaniem wygodnego interfejsu do korzystania z usługi.
Dodane zostały porady związane z prowadzeniem strony w mediach społecznościowych (fanpage). Będą one zapewne bardzo pomocne dla początkujących użytkowników facebook-a i innych mediów społecznościowych. A dla starych wyjadaczy mogą okazać się ciekawym i niekiedy zawstydzającym przypomnieniem.

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.