Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją
Co nowego w serwisie UBENO.PL

Posty możesz wykorzystać na FB lub firmowej stronie www. Możesz je pobrać "jak leci" lub wykorzystać jako inspirację.
Pustka w głowie już nie jest problemem.

Strona główna · Co nowego ... · Przybywa inspirujących postów

Przybywa inspirujących postów

licznik z mnogością liczb
1,5 minuty czytania

Nadal przybywa postów na facebook-a

W październiku pisałem, że jest w serwisie ponad 100 postów gotowych aby je skopiować i wstawić - facebook i Twoja fanpage czeka. I .... nadal przybywa postów. W chwili obecnej jest już ponad 100 postów ale dla agenta ubezpieczeniowego, związanych stricte z ubezpieczeniami! To oznacza, że możesz w serwisie znaleźć ponad 100 inspiracji do napisania posta typowo ubezpieczeniowego na swojej fanpage na facebook-u. A przecież nie samymi ubezpieczeniami żyje agent. Więc jest bardzo dobra baza do tego o czym chcesz pisać. Prowadzenie fanpage staje się naprawdę znacznie łatwiejsze, gdy mamy dostęp do tak dużej bazy pomysłów, szczególnie w początkowej fazie jej prowadzenia. Jest to szczególnie ważne na początku naszej przygody z socialmedia. Z czasem zauważysz pewną lekkość w pisaniu postów - nabierzesz wprawy, doświadczenia.

Teraz już ponad 350 inspiracji na swoją fanpage

A tak nawiasem mówiąc każdy post graficzny to dobra inspiracja do utworzenia kilku nowych postów. Mówi się: "jeden obraz znaczy więcej niż 1000 słów" - dlaczego by nie spróbować. Dodałem ostatnio ponad 30 wpisów o charakterze humorystyczno-rozrywkowym, mam nadzieję, że też będziesz z nich korzystać. Łącznie liczba postów na chwilę obecną przekracza 350 - jest w czym wybierać i z czego korzystać ☄. Głównie przybywa postów graficznych, które są powiązane z porą roku, wydarzeniami, jest kilka infografik. Mam świadomość, że o dobrą grafikę jest najtrudniej.
Ponadto, wgrałem planer postów - doskonałe narzędzie pomocowe ⛑. Pozwala on na notowanie pomysłów na posty nawet z rocznym wyprzedzeniem. Daje to możliwość zaplanowania działań w mediach społecznościowych na każdy miesiąc i pozwala gromadzić pomysły na dowolny dzień miesiąca. Sam korzystam z tego narzędzia.
Jest też już kilka dobrych rad jak skutecznie prowadzić fanpage .

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.