Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją

Posty możesz wykorzystać na FB lub firmowej stronie www. Możesz je pobrać "jak leci" lub wykorzystać jako inspirację.
Pustka w głowie już nie jest problemem.

Strona główna · Dlaczego warto z UBENO.PL?

Dlaczego warto z UBENO.PL?

Zapytasz zapewne "dlaczego mam płacić za coś co zapewne znajdę w internecie?"
Zauważ, że gotowego, bezpłatnego postu, który zgodnie z prawem możesz zamieścić na swojej stronie nie znajdziesz w internecie, chyba, że jako "przekierowanie". Jednak oczywistym będzie, że nie ty jesteś jego autorem. W UBENO.PL otrzymujesz post, który możesz zamieścić na swojej stronie jako własny i to zgodnie z prawem - zgodzisz się, że to ogromna wartość.
Dodam, że posty mają charakter branżowy, a to oznacza, że każdy post odpowiada ubezpieczeniowemu charakterowi Twojej strony (jak się domyślasz, coś takiego nie istnieje za free w internecie). A zatem, nie musisz niczego szukać, a szukanie to czas - najcenniejsza waluta na świecie.
Odnośnie szukania, to kolejnym udogodnieniem jest wyszukiwarka postów - nie musisz przekopywać całego serwisu aby znaleźć odpowiedni post. Posty wyświetlają się od najnowszego, zatem regularne korzystanie z serwisu sprawia, że na bieżąco śledzisz dostępne oraz nowe posty.
Bardzo ważnym narzędziem i wg mnie decydującym o sukcesie prowadzenia fanpage jest ... planer postów. To w nim możesz zamieszczać robocze posty o odpowiedniej tematyce lub sugestie. Do dyspozycji masz wszystkie dni każdego miesiąca. Planer postów sprawia, że prowadzenie fanpage ma charakter mierzalny, biznesowy i nie jest rodzajem czasochłonnego hobby.
Grupowanie postów wg kategorii, bo nie samymi ubezpieczeniami żyje agent - to kolejne ułatwienie dla prowadzenia fanpage, bo łatwiej korzystać z postów nie związanych ściśle z branżą ubezpieczeniową
A propos finansów ....
Średni koszt jednego postu w UBENO.PL wynosi około 1zł, oznacza to, że gdyby agent ubezpieczeniowy miałby go samodzielnie przygotować bez szwanku dla swoich dochodów, musiałoby to zająć mu max. 2 minuty. Czy w ciągu nawet 20 minut (czyli 10 razy drożej!) znajdziesz odpowiednią grafikę, stosowny tekst oraz umiejętnie połączysz jedno z drugim? Jeżeli tak, to oddaję Ci ten serwis za darmo

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.