Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją

Posty możesz wykorzystać na FB lub firmowej stronie www. Możesz je pobrać "jak leci" lub wykorzystać jako inspirację.
Pustka w głowie już nie jest problemem.

Strona główna · Napisz do mnie lub zadzwoń

Napisz do mnie lub zadzwoń

UBENO.PL dostarcza gotowe posty na Twoją fanpage w mediach społecznościowych. Z tych rozwiązań korzysta już kilka agencji ubezpieczeniowych. Podstawowa wartość, jaką uzyskasz korzystając z usługi UBENO.PL to więcej CZASu i KLIENTów.
Czas, który zaoszczędzisz na przygotowanie ciekawych postów, interesującej grafiki na Twoją fanpage. Dzięki interesującej treści na "fanpejdżu" utrzymasz dotychczasowych i zdecydowanie łatwiej pozyskasz nowych klientów.

Twój biznes wejdzie na nowy poziom

Korzyści przygotowane zostały w 3 obszarach:
 • # Gotowe posty graficze związane z ubezpieczeniami, kalendarzem, zawierające inspiracje i bieżące komentarze
 • # Wiele cytatów i myśli związanych z relacjami, sensem, życiem, rodziną
 • # Bieżące wydarzenia na rynku ubezpieczeniowym
 • Oczywiście, korzystając z przygotowanych materiałów możesz dodać do nich swój tekst, komentarz, sugestię na swojej fanpage.

  Dane firmy:
  AUX Adam Konczewski
  Łowicz, ul.Kwiatowa 10/48
  tel 692435121
  Zapraszam do kontaktu ;)

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w pytaniu skierowanym przeze mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego w zakładce „Kontakt” na stronie internetowej www.ubeno.pl prowadzonej przez AUX Adam Konczewski z siedzibą w m.Łowicz 99-400, ul. Kwiatowa 10/48. wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem NIP 7331002396, w celu i zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na moje pytanie. Zostałem/-am poinformowany/-a o prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  Akceptuję politykę prywatności serwisu UBENO.PL

  Rozbudowa interakcji

  Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

  Marketing w agencji

  Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.