Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją
O mnie i mam nadzieje i o Tobie :)

Posty możesz wykorzystać na FB lub firmowej stronie www. Możesz je pobrać "jak leci" lub wykorzystać jako inspirację.
Pustka w głowie już nie jest problemem.

Strona główna · Poznajmy się

Nowoczesna agencja ubezpieczeniowa

2 minuty czytania Nowoczesna agencja ubezpieczeniowa - tak chyba każdy z nas chciałby być postrzegany. Mam oczywiście na myśli dobrze rozumianą nowoczesność: technika w służbie człowieka.
W swojej pracy korzystam z wielu "wynalazków" technologicznych, taki przynajmniej mam odczucie. Nie są to oczywiście wszystkie nowinki technologiczne. Raczej użyteczne narzędzia, te, które są warte swojej ceny lub poświęconego im czasu.
Zauważyłem jednocześnie, że pod tym względem wielu dobrych agentów jest bardzo wycofanych lub zacofanych. Przykłady: strona internetowa mająca już ponad 10 lat z połową nie działających wtyczek (strasznie to odstrasza klientów), email w domenie niebiznesowej (wp.pl, o2.pl, gmail.com - co na to RODO?!!!), konto na facebook-u na profilu prywatnym zamiast na fanpage ... . Mówiąc kolokwialnie nieprofesjonalna starożytność.

Czytaj dalej

Troszkę o mnie

1 minuta czytania Jeżeli mamy współpracować to dobrze się poznać. Zatem kilka słów o mnie . Mam na imię Adam i od zawsze zajmuję się ubezpieczeniami. Kilkanaście lat temu odkryłem swoją drugą pasję jaką jest pisanie aplikacji internetowych. Kilka lat zajęło mi nauczenie się programowania opartego o PHP, html, CSS, javascript. Przez cały ten czas aktywnie sprzedawałem ubezpieczenia, programowaniem zajmowałem się w wolnej chwili w ramach hobby. Zresztą nadal traktuję to jako przyjemne hobby (chociaż dochodowe).
Moim największym sukcesem z zakresu programowania było uruchomienie i skuteczna sprzedaż usługi faksów internetowych, z której skorzystało około 1,5 tys firm. Był to naprawdę śmiały i z rozmachem zrealizowany projekt, który przerósł moje najśmielsze oczekiwania. W trakcie jego realizacji wiele się nauczyłem. Był to zresztą największy mój sukces, jeżeli chodzi o branżę internetową.

Czytaj dalej

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.