Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją
O mnie i mam nadzieje i o Tobie :)

✋ Gotowe posty do prowadzenia fanpage w social media. Twoja strona ożyje, nabierze koloru i dynamiki.
Koniec z czasochłonnym prowadzeniem facebook-a.

Strona główna · Poznajmy się · Troszkę o mnie

Troszkę o mnie

1 minuta czytania Jeżeli mamy współpracować to dobrze się poznać. Zatem kilka słów o mnie . Mam na imię Adam i od zawsze zajmuję się ubezpieczeniami. Kilkanaście lat temu odkryłem swoją drugą pasję jaką jest pisanie aplikacji internetowych. Kilka lat zajęło mi nauczenie się programowania opartego o PHP, html, CSS, javascript. Przez cały ten czas aktywnie sprzedawałem ubezpieczenia, programowaniem zajmowałem się w wolnej chwili w ramach hobby. Zresztą nadal traktuję to jako przyjemne hobby (chociaż dochodowe).
Moim największym sukcesem z zakresu programowania było uruchomienie i skuteczna sprzedaż usługi faksów internetowych, z której skorzystało około 1,5 tys firm. Był to naprawdę śmiały i z rozmachem zrealizowany projekt, który przerósł moje najśmielsze oczekiwania. W trakcie jego realizacji wiele się nauczyłem. Był to zresztą największy mój sukces, jeżeli chodzi o branżę internetową.

Powrót do matecznika

Jeżeli chodzi o mnie to aktualnie pragnę wykorzystać zdobytą wiedzę, doświadczenie w branży, którą po prostu lubię - w ubezpieczeniach. Projekt UBENO.PL jest skierowanym wyłącznie do lokalnych pośredników ubezpieczeniowych, głównie agentów i OFWCA. Na początku jest to wsparcie dla marketingu opartego o media społecznościowe ale zapewniam: TO NIE WSZYSTKO. Tutaj znajdziesz gotowe posty, które możesz wykorzystać na swojej stronie na facebook-u. Ponadto kilka innych ciekawych narzędzi z zakresu insurtech.
Jeżeli chcesz się podzielić swoimi przemyśleniami, oczekiwaniami z zakresu informatyki kliknij poniższy przycisk - u góry strony pojawi się specjalny formularz.

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.