Dostarczamy fajne rzeczy dla Agentów Ubezpieczeniowych

Tworzone z i pasją
Nie samymi ubezpieczeniami żyje agent więc o równowadze z życiem prywatnym

✋ Gotowe posty do prowadzenia fanpage w social media. Twoja strona ożyje, nabierze koloru i dynamiki.
Koniec z czasochłonnym prowadzeniem facebook-a.

Zadowoleni z życia chorują rzadziej

Radosna kobieta
Dotychczas nie badano wpływu dobrego samopoczucia psychicznego na ogólny stan zdrowia. Takie badania są bardzo trudne, ponieważ nie ma stuprocentowo weryfikowalnej skali, którą można się posłużyć, aby sprawdzić, czy badana osoba naprawdę jest szczęśliwa i ma dobry nastrój. Stres zostawia w organizmie ślad – np. w postaci wydzielanych hormonów takich jak kortyzol, których ilości można identyfikować badając próbki krwi. W przypadku badania poczucia zadowolenia z życia naukowcom pozostają głównie ankiety stosowane przez psychologów i psychiatrów.
Jednak coś można na ten temat powiedzieć ...

Czytaj dalej

<< Pierwsza < poprzednia [2 / 2] następna > Ostatnia >>

Rozbudowa interakcji

Posiadając konto na FB możesz korzystać z jego interaktywnych elementów. Możesz się dzielić bieżącymi sprawami, emocjami, które wiążą Twoich klientów z Tobą. Możesz zorganizować szybki konkurs, quiz czy sondę. To wszystko buduje relację.

Marketing w agencji

Większość lokalanych agencji ubezpieczeniowych nie prowadzi żadnych działań marketingowych. Konto na FB umożliwia rozpoczęcie tego typu działań. Przede wszystkim wzmacniasz swoją markę oraz masz szansę na pozyskanie nowych klientów.